Kdo jsem?

Cestovatelka, digitální nomádka a milovnice hor
Travel blog

Panda na cestě

Ahoj, jmenuju se Daniela a někteří kamarádi mi přezdívají Panda.

Narodila jsem se v Brně. Stejně jako moje mamka, můj taťka, moje babička i můj dědeček. Brno je můj domov a výchozí bod všech mých cest. Od mala jsme každou volnou chvíli trávili na cestách, nejčastěji jsme prozkoumávali kouty Česka.

Do zahraničí jsem se poprvé podívala, když mi bylo 10. Jeli jsme na prázdniny na Slovensko. Moře jsem na vlastní oči viděla o rok později, kdy jsme se vydali na typickou českou dovolenou do Chorvatska. Zcestované vzdálenosti a hodiny ve vlaku se neustále prodlužovaly a v průběhu svých středoškolských a vysokoškolských let jsem postupně objevovala známější i zapomenutější krásy Evropy.

V září 2018 roku jsem sbalila kufry, naskládala věci do krabic a vydala se na třičtvrtě roku prozkoumávat svět. Momentálně jsem zpět v Brně. Toulavý nohy mám ale pořád, takže mě každou chvíli najdete někde na kopci, na hoře nebo jen tak přírodě.

A protože mě kromě cestování baví i spousta dalších věcí, na blogu kromě zápisků z cest najdete i články spojené s digitálním nomádstvím, zdravým životním stylem, ekologií a minimalismem.

A pokud vás zajímá, čím se živím, můžete se mrknout na můj osobní web.

Zemí

jazyků

měsíců na cestě

Nejvyšší vylezená hora